Satelitarne systemy optyczne + DVB-T, multiswitche optyczne

Opto LNB (1,13 MB) .pdf

Triax Fibre Optic System (2,95 MB) .pdf

Satelitarne Systemy Optyczne z DVB-T.pdf

Multiswitche Optyczne

Pobierz broszurę Triax 2015

Konfigurator satelitarnych systemów optycznych

 

Satelitarny system optyczny z LNB z wyjściem optycznym również z dołączoną DVB-T
307610 TOL 32 Opto LNB - niskoszumowy konwerter optyczny z zasilaczem.

Wszystkie cztery polaryzacje z satelity są wprowadzone do jednego światłowodu przez 1-no gniazdo FC/PC na wyjściu konwertera. Sygnał może być przesyłany na duże odległości nawet do kilku kilometrów lub/i dzielony przy pomocy spliterów optycznych (TOS 02 D, TOS 03 D,TOS 04 D, TOS 08 D) nawet do 32 odbiorników optycznych takich jak TVQ 05, na wyjściu których dostępne są wszystkie 4 polaryzacje. Po odbiorniku optycznym TVQ 05 można również podłączyć wiele multiswitchy, z reguły wiąże się to z koniecznością użycia dodatkowego wzmacniacza satelitarnego takiego jak TMS 55 AMP, TMS 9 AMP lub TMS 88 AMP.
307611 TOL 64 Opto LNB - niskoszumowy konwerter optyczny z zasilaczem.
Wszystkie cztery polaryzacje z satelity są wprowadzone do jednego światłowodu przez 1-no gniazdo FC/PC na wyjściu konwertera. Sygnał może być przesyłany na duże odległości nawet do kilku kilometrów lub/i dzielony przy pomocy spliterów optycznych (TOS 02 D, TOS 03 D,TOS 04 D, TOS 08 D) nawet do 64 odbiorników optycznych takich jak TVQ 05, na wyjściu których dostępne są wszystkie 4 polaryzacje. Po odbiorniku optycznym TVQ 05 można również podłączyć wiele multiswitchy, z reguły wiąże się to z koniecznością użycia dodatkowego wzmacniacza satelitarnego takiego jak TMS 55 AMP, TMS 9 AMP lub TMS 88 AMP.
307614 TOU 232KIT Optyczny zestaw SAT/DVB-T składający się z:

- konwertera opto LNB odbierającego sygnały SAT z 1 satelity (HL,HH,VL,VH) i przetwarzającego te sygnały w pasmo na wyjściu 950-5450 MHz, śr. 40 mm, złącze N

- zwrotnicy zewnętrznej SAT/DVB-T z zasilaczem posiadającej:

- wejście SAT 950-5450 MHz

- wejście DVB-T/DAB/FM

- wyjście optyczne nr.1 FC/PC (do maks. 32 odbiorników optycznych takich jak TVQ05)

- wyjście optyczne nr.2 FC/PC (do maks. 32 odbiorników optycznych takich jak TVQ05)

- kabla połączeniowego (2 m, złącza N, przenosi napięcie zasilające ze zwrotnicy do konwertera)

307624 TVQ 04 Satelitarny odbiornik optyczny QUATTRO (na wyjściu poziom sygnału o ok. 5 dBuV wyższy niż w tradyc. quattro) - został zastąpiony przez TVQ 06
307629 TVQ 05 Satelitarny odbiornik optyczny QUATTRO z DVB-T

- wejście optyczne 950-5450 MHz, złącza FC/PC

- 4 wyjścia SAT (HL, HH, VL, VH, złącza F)

- 1 wyjście DVB-T, złącza F

307640 TVQ 06 Satelitarny odbiornik optyczny QUATTRO z DVB-T
307657 TPS 323 Dodatkowy zasilacz do odbiorników optycznych TVQ. Potrzebny w sytuacjach gdzie nie dysponujemy zasilaniem z multiswitchy lub stacji czołowej
307641 TVC 06 Odbiornik optyczny QUAD z DVB-T bez zasilacza
307609 TOL 32/C120 Opto LNB - konwerter optyczny z flanszą C 120
Splitery optyczne z gotowymi złączami FC/PC, tłumiki, beczki

307636

TOS 02D spliter optyczny 1x2, wbudowane FC/PC

307637

TOS 03D spliter optyczny 1x3, wbudowane FC/PC

307635

TOS 04D spliter optyczny 1x4, wbudowane FC/PC

307639

TOS 08D spliter optyczny 1x8, wbudowane FC/PC
307730 TOS 02D-1090 spliter optyczny 1x2, 10%/90%, wbudowane FC/PC
307731 TOS 02D-2080 spliter optyczny 1x2, 20%/80%, wbudowane FC/PC
307732 TOS 02D-3070 spliter optyczny 1x2, 30%/70%, wbudowane FC/PC
307733 TOS 02D-4060 spliter optyczny 1x2, 40%/60%, wbudowane FC/PC
307688 TFA 005 TFA 005 tłumik optyczny FC/PC 5 dBm
307690 TFA 010 TFA 010 tłumik optyczny FC/PC 10 dBm
307692 TFA 015 TFA 015 tłumik optyczny FC/PC 15 dBm
307693 TFA 020 TFA 020 tłumik optyczny FC/PC 20 dBm
307684 TFB 001 "beczka" optyczna do złącz FC/PC-FC/PC
307644 TOT 002 Optical Termination unit
Multiswitche optyczne
307696 TOM 16 M Opto Switch Master, 16 way
307697 TOM 08 M Opto Switch Master, 8 way
307698 TOM 16 S Opto Switch Slave, 16 way
307699 TOM 08 S Opto Switch Slave, 8 way
Gotowe kable światłowodowe jednomod. z wmocn. stalowym, low smoke zero halogen LSZH ze złączami FC/PC-FC/PC (w 1 światł. są 4 polaryzacje)
307661 TFC 01 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 1 m
307662 TFC 03 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 3 m
307663 TFC 05 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 5 m
307664 TFC 10 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 10 m
307665 TFC 15 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 15 m
307666 TFC 20 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 20 m
307667 TFC 30 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 30 m
307668 TFC 40 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 40 m
307669 TFC 50 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 50 m
307670 TFC 75 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 75 m
307671 TFC 100 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 100 m
307672 TFC 200 Światłowód ze złączami FC/PC-FC/PC - 200 m
307675 TFC 500 Światłowód bez złącz - 500 m
Gotowe kable światłowodowe 2x jednomod. G657a ze złączami FC/PC do położenia bezpośrednio w ziemi (kolor pomarańczowy)
307678 TDB 200 200 m twin core 5.0 mm, direct burial fibre cable
307679 TDB 500 500 m twin core 5.0 mm, direct burial fibre cable
Satelitarne systemy optyczne - pozostałe
307967 TOM 011 Miernik optyczny, 800 - 1700 nm, -50 - +30 dBm, FC/PC i SC/APC, 190x100x50 mm
307577 SC/APC-to-SC/PC fibre cord
307578 FC/PC-to-SC/PC fibre cord
307579 SC/APC-to-FC/PC fibre cord
307580 SC/APC-SC/APC fibre patch cord
307581 FC/PC pigtail cable 3mm ø
307582 FC/PC-SC/APC fibre patch cord
307632 TOS 02 spliter optyczny 1x2, pigtail i FC/PC
307633 TOS 03 spliter optyczny 1x3, pigtail i FC/PC
307634 TOS 04 spliter optyczny 1x4, pigtail i FC/PC
307638 TOS 08 spliter optyczny 1x8, pigtail i FC/PC
307741 TOS02S-2080 spliter optyczny 1x2, 20%/80%
307742 TOS02S-3070 spliter optyczny 1x2, 30%/70%
307743 TOS02S-4060 spliter optyczny 1x2, 40%/60%
307744 TOS02S SC/APC 2-way Splitter
307745 TOS04S SC/APC 4-way Splitter
307746 TOS08S SC/APC 8-way Splitter
307686 TFB 002 "beczka" optyczna do złącz FC/PC-SC/FC (do łączenia światłowodów z gotowymi złączami z innymi akcesoriami)
307642 TFR 006 Fibre Rods (6 flexible rods for pulling)
307682 TFT 001 Tester do złączy optycznych
307683 TFS 001 FibreScope (visible field inspection)
307648 TST 001 Fibre Stripper Tool
307650 TKS 001 Kevlar Scissors
307652 TCC 00 Fibre Cleaning Cube
307654 TSP 001 Fibre Solvent Pen
307656 TCS 001 Fibre Swabs 2.5mm